Haberler duyurular

 • heber detay

  Uçuran Kasko

  Aviva Uçuruyor Kampanyası Acente ve/veya Çalışana Verilecek “TEK KİŞİLİK” Bilet 
   
   
  Koşulları:  
   
  1. 1-31 Mayıs arasında 10 adet Kasko yenilemesi yap ya da 5 adet yeni Kasko poliçesi sat ve bilet hakkı kazan! 
   
  2. www.avivaucuruyor.com ‘a gir, rezervasyon formunu doldur. 
   
  3. Tercihini yap, çekilişsiz-kurasız bileti kazan! 
   
   
  Kampanyaya Nasıl Katılırsınız? 
   
  1-31 Mayıs 2015 arasında 750 TL ve üzeri  satılan her  10 adet yenileme veya her 5 adet yeni  Aviva Kasko poliçesi (423,421,453,430) için 1 adet “tek kişilik” Avrupa’ya gidiş-dönüş uçak biletine hak kazanırsınız. Eğer kasko brüt primi 750 TL’yi geçmiyorsa;  aynı sigortalı adına Ferdi Kaza (521 - 517) , Konut Sigortası (141) , Esnafım Güvende (121), Kobim Güvende (150)  sigortalarından birini satıp Mayıs ayı içindeki primlerinizi 750 TL’ye tamamlayarak kampanyaya katılabilirsiniz.  
   
   
  Avrupa Uçak Biletinizi Nasıl Alabilirsiniz? 
   
  1. Aviva Sigorta kampanya bitiminden 30 gün sonra bilet kazanan acenteleri bilgilendirecek ve katılacak kişilerin TCKN ve e-postalarını isteyecek.  Akabinde katılımcıların e-posta adreslerine referans numaralarını gönderecek. 
   
  2. Referans numaranızın olduğu e-postayı aldıktan sonra  www.avivaucuruyor.com ‘ a gelin ve rezervasyon formuna ulaşmak için T.C. Kimlik Numaranız ile referans numaranızı girin. Formda sizden istenen bilgileri eksiksiz doldurun. E-bilet’iniz; bizimle burada paylaştığınız bilgilere göre oluşturulduğundan bilgilerinizin doğru olması çok önemli! Formda seçeceğiniz uçuş, Türk Hava Yolları, Lufthansa, British Airways, KLM ve Alitalia hava yollarından biri ile yapılacak ve İstanbul, İzmir ve Ankara havalimanlarından Avrupa’nın 11 başkentinden birine gidiş-dönüş olacaktır. *
   
  3. Rezervasyon formunu tamamladıktan sonra yazıcıdan çıktısını alın ve formun altına imzanızı atın. Daha sonra form kopyasını 30 gün içerisinde PK 179 Levent/İstanbul kargo veya postayla gönderin. 
   
  4. Evraklarınız ulaştığında 5-10 işgünü içerisinde sizinle iletişime geçerek e-bilet işlemlerini tamamlayacağız. 
   
   
  Artık uçuşa hazırsınız! İyi tatiller! 
   
  * Uçak bileti alımı esnasında ortaya çıkan tüm havalimanı vergileri, harçlar ve bilet kesim ücreti kullanıcı tarafından karşılanacaktır. Vergiler varış noktalarına özgü resmi ve dini tatiller nedeniyle farklılık gösterebilir.
   
   
  Detaylı Kampanya Kullanım Koşulları Nelerdir?
   
  •    Mevcutta Aviva Sigorta’dan yapılmış kasko poliçesi olan müşterilerin poliçesi iptal edilir ve yeniden kampanya tarihleri arasında tanzim edilirse söz konusu yeni poliçe kampanyaya dahil edilmeyecektir. Araç satışı sebebiyle iptal edilen kaskolar bu koşula dahil olmayacaktır. 
   
  •    Farklı bir sigorta şirketinden iptal edilip kampanya süresi içerisinde Aviva Sigorta’dan yapılan kaskolar kampanya kapsamındadır.
   
  •    Havalimanı vergileri, bilet servis bedeli (10 Euro), seyahat sigortası ve seyahat acentası veya uçuş firması tarafından talep edilen diğer ek masraflar kampanya kapsamına dahil değildir ve geçerli oldukları yerlerde uçuş teklifinin kabul edilmesini takiben katılımcı tarafından ödenmelidir. Bu ücretler uçuş teklifinin onaylanmasından sonra geri iade edilemezler. 
   
  Havalimanı vergileri ve harçlarının ödemesi sadece kredi kartı (VISA ya da MasterCard) ile gerçekleşebilir, para havalesi ve sanal kart geçerli değildir. 
   
  •    Uçuş teklifi, Türk Hava Yolları, Lufthansa, British Airways, KLM ve Alitalia hava yollarına ait seferlerden sunulacak olup katılımcının havayolu firması seçme hakkı bulunmamaktadır.
   
  •    Hak kazanılan biletler kampanya bitiş tarihinden 30 gün sonra acente çalışanlarına duyurulacaktır. Açıklanan kişiler, biletleri kendi adlarına kullanmak zorundadır. 
   
  •    Her bir üretim poliçe üzerinde yer alan tanzim ve/veya başlangıç tarihinin kampanya tarihleri arasında olması halinde katılım hakkına sayılacaktır.
   
  •    Acentenin kampanyadan yararlanabilmesi için Aktif (Açık) olması gerekmektedir. 
   
  •    Tanzim tarihi veya poliçe başlangıç tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iptal edilen poliçelerden elde edilen kampanya katılım hakkı geçersiz olacaktır.
   
  •    1 Temmuz 2015’ten önce  gönderilen başvurular dikkate alınmayacaktır.  
   
  •    Formda seçilecek uçuşun İstanbul, İzmir ve Ankara havalimanlarından Amsterdam, Budapeşte, Brüksel, Milano, Paris, Londra, Viyana, Münih, Berlin, Roma ve Atina şehirlerinden birine gidiş-dönüş olmasına dikkat edilmelidir. 
   
  •    Katılımcılar 3 farklı varış noktası ve 3 farklı alternatif gidiş-dönüş tarihi belirtmek durumunda olup, işbu varış noktalarındaki müsaitlik durumuna göre biletleme yapılacaktır. 
   
  •    İlk gidiş uçuş tarihi tercihi başvuru tarihinden itibaren en erken 6 hafta sonra olmalıdır. 
   
  •    Girilecek 3 alternatif gidiş-dönüş tarihi arasında en az 2 hafta olmalıdır. 
   
  •    Dönüş, gidiş yapılan havalimanına olacaktır. En son geri (uçuş) dönüş tarihi 01 Mayıs 2016 olabilir. 
   
  •    20 Aralık 2015 – 03 Ocak 2016 tarihleri uçulmak istenilen tarih olarak kampanya kapsamında değildir. 
   
  •    Öncelikle ilk uçuş ve varış noktası tercihleri değerlendirilecek olup, Türkiye Cumhuriyeti resmi tatil dönemleri ile varış noktasındaki özel olaylar, fuarlar veya yerel tatiller nedeniyle uçuşlar kısıtlanabilir ve katılımcıya 2. veya 3. tercihlerine ait uçuş teklif edilebilir.
   
  •    Başvuru formunun gönderildiği tarih (postane damgası, kurye veya kargo gönderi tarihi) başvuru tarihi olarak dikkate alınacaktır.  
   
  •    Gönderilerin posta, kurye veya kargo yoluyla yapılması zorunludur. Elden getirilen belgeler kabul edilmez.
   
  •    Evrak asıllarının ulaşması ile birlikte başvuru tamamlanmış olacak ve 5- 10 iş günü içerisinde işlemlere başlanacaktır. 
   
  •    Ne Aviva Sigorta ne de yetkili satış kanalları, kaybolan, çalınan, hasar gören veya kargo/postane gönderileri teslim edilmeyen ve okunamayacak şekilde ya da yanlış doldurulmuş katılım formu ve/veya rezervasyon formu için herhangi bir yükümlülük taşımaz. Kargo/postane gönderi takibi müşterinin sorumluluğundadır.
   
  •    Katılımcıya uçuş teklifleri SMS, e-posta gönderilerek ve/veya telefon yoluyla aranarak yapılacaktır. 
   
  •    Katılımcı kendisine sunulan uçuş teklifini uygun bulursa; 24 -48 saat içerisinde danışma hattını arayarak veya teklif e-postasına yanıt vererek onayını bildirmelidir. 
   
         * Verilecek onay uçuş teklifinin gönderildiği tarihten sonraki 24 saat içerisindeyse, 
   
         *  Ancak onayın 24 saati aşması halinde, yukarıda bahsi geçen ücretlerden yetkili satış 
   
  havalimanı vergisi, harçlar ve bilet kesim ücreti gibi hava yoluna ödenecek olan ücretlerde herhangi bir değişiklik olmayacak ve teklif aynı koşullarla geçerli olacaktır. kanalı insiyatifi dışında 50 Euro’ya kadar artış yaşanabilir. Bu durumda net artış rakamı katılımcıya müşteri temsilcisi tarafından bildirilir.
   
  •    48 saat içerisinde uçuş teklifine olumlu şekilde geri dönüş yapmayan katılımcılar uçuş teklif haklarını kaybeder ve başvuruları geçersiz sayılır. Yeni bir başvuru ve biletleme işlemi yapılmaz.
   
  •    Mail Order Formu göndermeyen katılımcıların biletleme işlemleri, güvenlik nedeniyle gerçekleştirilemez. Vergilerinin tahsilatının karşılanacağı kredi kartının sahibi, uçuş hakkını kullanacak kişi olmalıdır.
   
  •    Kampanyadan Türkiye’de ikamet eden ve 18 yaşını doldurmuş gerçek kişiler yararlanabilir. 
   
  •    Kampanya katılımda müşteri başına sınır yoktur. Farklı başvurulardaki diğer katılımcılar ile beraber aynı uçuşta yer alınması garanti edilmez. Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Bilet hakkı devredilemez, parasal karşılığı talep edilemez. 
   
  •    Uçuş teklifi onaylandıktan ve bilet işlemleri gerçekleştikten sonra herhangi bir iptal veya değişiklik, başka bir kampanya katılım, tazminat veya sair ödeme talep edilemez.   
   
  •    Ne Aviva Sigorta ne de Yetkili Satış Kanalları uçuşların iptali, gecikmesi, havayolu firması tarafından uçuş saat ve rotalarında değişiklik yapılması ya da ertelenmesi durumlarından sorumlu tutulamaz. Aviva Sigorta savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarda kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
   
  •    Ne Aviva Sigorta ne de Yetkili Satış Kanalları, onun vekilleri veya acentalar havayolları tarafından sunulan hizmetin müsaitlik durumunu ve kalitesini ve bundan doğacak farklılıkları garanti etmemektedirler.
   
  •    Ne Aviva Sigorta ne de Yetkili Satış Kanallarının yetkisi dışındaki durumlardan oluşan kaynaklanan sebeplerle bir zarar veya ziyan meydana gelmesi halinde, kampanya katılımcısı herhangi bir maddi, manevi, finansal ya da şahsi tazminat talebinde bulunmayacağını kabul eder.
   
  •    Seyahat edenler yanlarında geçerli bir pasaport bulundurmakla yükümlüdürler. Tüm yasal gereklilikler, vize, seyahat edilen ülke ve havayoluna ilişkin yasal gereklilikler de dahil olacak şekilde seyahat eden şahıslar için bağlayıcıdır. Aviva Sigorta ve Yetkili Satış Kanalları bunlar için herhangi bir yükümlülük kabul etmez. Tüm seyahat eden şahıslar kendi seyahat sigortalarından sorumludurlar.
   
  •    Şahsi bilgileriniz (ör: Ad, E-posta Adresi, ikamet Adresi, Telefon Numarası vs.) seyahatiniz ile ilgili işlemlerin yapılabilmesi için bilgilerinizi anlaşma ortaklarımız (ör: havayolu firması, seyahat organizasyonunu düzenleyen firma ve Aviva) ile paylaşmaktayız. Kampanyaya katılarak, bu hususu kabul etmiş sayılırsınız.
   
  •    Bu kampanya stoklarla sınırlıdır.
   
  •    Aviva Sigorta kampanyanın uygulama şartlarını ve süresini belirleme, bunları değiştirme ve/veya kampanyaya son verme hakkına sahiptir. Kampanyayla ilgili bütün detaylar 
   
  www.avivasigorta.com.tr ve www.avivaucuruyor.com ‘da yer almaktadır.